Про компанію

«Лабораторія антисептики» - інноваційна компанія, що займається науковою розробкою і виробництвом дезінфікуючих і миючих засобів, які застосувуються в організаціях охорони здоров'я, підприємствах харчової промисловості, ветеринарії та індустрії краси.

Компанія «Лабораторія антисептики» сертифікована за останніми вимогами міжнародного стандарту ISO 9001: 2015 по напрямку «Розробка, виробництво і продаж дезінфікуючих і миючих засобів».

На виробництві здійснюється багатоступінчастий контроль якості продукції. Він складається з вхідного контролю якості компонентів : сировини, етикеток, тари, пакувальних матеріалів та ін., контролю дотримання нормативної документації у процесі виробництва в встановлених критичних точках, контролю якості проміжних продуктів і якості готової продукції. Таким чином контролювання забезпечує надійність, безпеку і відповідність виготовленої продукції, згідно зі встановленими нормативними вимогами.

Дезінфікуючі і миючі засоби пройшли випробування в провідних акредитованих лабораторних центрах: «Інститут епідеміології та інфекційних захворювань ім. Л. В. Громашевського НАМН України», « Центральна санітарно-епідеміологічна станція МОЗ України » ,« Інститут медицини праці НАМН України », « Інститут тваринництва НААН України », « Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів і кормових добавок». Отримані результати показали високу ефективність по бактерицидним, фунгіцидним, віруліцидним і миючим властивостям, а також, що важливо - безпеку для людини і навколишнього середовища. Крім того, наші засоби не пошкоджують ті поверхні, з якими вони контактують, тому вони дуже зручні і економічно вигідні в застосуванні.

При виробництві дезінфікуючих і миючих засобів використовуються компоненти і сировина провідних виробників світової хімічної промисловості.

Пріоритетним напрямком діяльності компанії «Лабораторія антисептики» є дослідження і розробка нових оригінальних рецептур дезінфікуючих і миючих засобів, рентабельних для будь-якого виду діяльності.

Ми тісно співпрацюємо з нашими споживачами та партнерами - це допомагає «тримати руку на пульсі» і розуміти їх вимоги до нових препаратів.

«Лабораторія антисептики» вирішує будь-які питання біобезпеки.